zabiegi na twarz warszawa

Promienna i zdrowa skóra – jakie zabiegi na twarz wybrać?

Zabiegi na twarz odpowiednio dobrane do potrzeb skóry pozwalają nam zadbać o jej zdrowy wygląd. W Belle Spa & Clinic nad doborem odpowiednich zabiegów czuwają specjaliści, wśród których znajdują się m.in. kosmetolodzy, masażyści, lekarz medycyny estetycznej.

Spersonalizowany plan terapii

Plan terapii jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na kompleksowym działaniu. W ofercie salonu Belle Spa & Clinic znajdziemy wiele zabiegów regenerujących, kojących, ale również oczyszczających i odmładzających. Kosmetyka biała działa tu w połączeniu ze sprawdzonymi urządzeniami, tak aby możliwe było osiągnięcie optymalnych efektów.

Kosmetyka twarzy w Belle Spa & Clinic:

Badanie i analiza skóry – kosmetolog ocenia stan skóry. Dzięki analizie i diagnostyce możliwe jest dobranie odpowiednich zabiegów, które będą mogły zapewnić pożądane efekty. Specjalista bada m.in. porowatość skóry, poziom sebum, zmiany trądzikowe, teksturę skóry. naczynka, nawilżenie czy też szorstkość skóry.

Mezoterapia igłowa – jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu kosmetologii. Jest to metoda nieinwazyjna, dzięki której możemy odmłodzić naszą skórę, zredukować cellulit i tkankę tłuszczową. Substancje aktywne obecne w kosmetyki wprowadzane są w głąb skóry. Mezoterapia igłowa wykonywana jest również u osób, które mają wiotką skórę, szarą cerę, cienie pod oczami.

Gen Factor terapie specjalistyczne – składniki zawarte w preparatach Gen Factor pobudzają produkcję nowych włókien kolagenowych i mecierz tkankową. Zależnie od potrzeb skóry, produkty przyspieszają gojenie ran, zmniejszają przebarwienia, redukują rozstępy i blizny, łagodzą objawy trądziku i łuszczycy, goją stany zapalne. Wpływają również na opóźnienie procesów starzenia

peeling kawitacyjny – peeling umożliwia oczyszczenie skóry z łoju toksyn oraz innego typu zanieczyszczeń. Stymuluje on również proces odnowy komórkowej i poprawia koloryt skóry

Dermaquest – jest to amerykańska marka. Zabiegi obejmują zaawansowane peelingi chemiczne i zabiegi terapeutyczne umożliwiające specjalistyczną pielęgnację skóry

Elektrokoagulacja – jest to nieinwazyjny zabieg, w którym wykorzystywane jest działaniu prądu elektrycznego. Dzięki zabiegowi w bezpieczny sposób możemy pozbyć się rozszerzonych naczynek krwionośnych, torbieli czy brodawek.

Zabiegi na twarz wykonywane są zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Belle Spa & Beauty działa na warszawskim Mokotowie a pełna oferta dostępna jest również na stronie internetowej salonu.

Artykuł sponsorowany