studio filmowe Hollywood Warszawa

Studio filmowe

Studio filmowe jest miejscem potrzebnym zarówno twórcom niezależnym, jak i dużym firmom zajmujących się kręceniem filmów czy spotów reklamowych. Korzystają z nich artyści, w tym piosenkarze, którzy kręcą tam swoje teledyski. W studiach filmowych organizowane są różne wydarzenia kulturalne, ale również firmowe. Dobre studio filmowe powinno oferować klientom wysoką jakość usług oraz odpowiednią infrastrukturę.

Jakie powinno być studio filmowe?

Bardzo ważna jest lokalizacja studia. Powinno ono być położone w miejscu łatwo dostępnym, zarówno dla osób korzystających z transportu prywatnego, jak i komunikacji publicznej. Lokalizacja powinna także spełniać wymagania związane z bezpieczeństwem, ponieważ właściciele obiektu odpowiadają za bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i klientów.

Właściciele studia powinni przykładać dużą wagę do jakości świadczonych usług. Klienci powinni mieć zagwarantowaną profesjonalną obsługę techniczną oraz odpowiednią ilość sprzętu filmowego. Tylko najwyższej jakości sprzęt filmowy umożliwia uzyskanie najlepszych wyników. Dobrze wyposażone studia oferują profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, kamery. Nie bez znaczenia jest także strefa parkingowa.

Hollywood – studio filmowe Warszawa

Studio Hollywood jest nowoczesnym obiektem, w którym klienci znajdą potrzebne wyposażenie. Studio działa w Warszawie przy ul. Augustówka 19.

Dostępna w obiekcie przestrzeń może zostać zaaranżowana w zależności od potrzeb klienta. Studio wykorzystywane jest nie tylko do realizacji projektów filmowych, ale również prowadzenia szkoleń i konferencji, spotkań biznesowych i firmowych oraz bankietów i przyjęć. Obsługa zapewnia aranżacje i dekoracje stosownie do organizowanego wydarzenia. Istnieje także możliwość zamówienia cateringu. Dodatkowo, dużym atutem jest profesjonalny personel, który wspiera klientów w realizacji projektów.

Jakie są najważniejsze cechy studia Hollywood?

Studio oferuje 260 m2 przestrzeni oraz garderoby, magazyny, VIP room, jak również patio i monitorowany parking. Klienci mają dostęp do magazynu sprzętu filmowego, fotograficznego i oświetleniowego działającego przy studiu. Oferuje Greenbox, Black, White, Cyklorama. Na wyposażeniu jest profesjonalny sprzęt multimedialny i dostęp do internetu.

Studio należy do firmy Open Media, która funkcjonuje również jako wypożyczalnia kamer, oświetlenia, dźwięku i potrzebnych akcesoriów.

Artykuł sponsorowany